Vår egen trimdronning Gerda (92) har bursdag!

Gerda viser vei, hun leder trimmen hver tirsdag og er 92 år. På Frivilligsentralen har vi flere faste trimtilbud. Mandager tar gågruppa Ut-på-tur med termos i sekken og utforsker nabolaget. Tirsdager er det Stikk-innom-trim med Gerda i gymsalen kl 11 og vafler etterpå.

Bli med og hold kroppen i aktivitet! 

På Frivilligsentralen har vi flere faste trimtilbud. Mandager tar gågruppa Ut-på-tur med termos i sekken og går tur i nærmiljøet. Klær etter vær.

Tirsdager er det Stikk-innom-trim med Gerda i gymsalen kl 11 og vafler etterpå. Vi trimmer med musikk og øver på styrke og balanse. Du trenger ikke noe utstyr, bare kom som du er. Ta på myke klær og gode sko. 

Vi gratulerer Gerda med 92-års dagen - hun er et bevis på at hverdagsaktivitet gir overskudd hele livet! Gerda er naturligvis i farta, som vanlig, og vi lurer jo på hva hun gjør når hun ikke trimmer med oss.

Så vi spurte om Gerda hadde noen planer på bursdagen?  

- Ja, selvfølgelig! svarer hun kvikt. - Min søster og jeg begge stivpyntet og på vei til restaurantbesøk i Danmark, forteller hun oss ivrig.

Så bli med på trim folkens! Du får overskudd, styrke, glede i hverdagen og gode venner!

Flere nyheter

Bli med "Elling" Per Christian til Italia 19-23. oktober!

Vi du bli med på en spennende reise til Italia med skuespiller Per Christian Ellefsen? Han åpner sitt hjem i byen Triora i Italia og byr på en makalus tur med hyggelige aktiviteter. Infomøte (og personlig påmelding) tirsdag 23. sept kl 11 på Frivilligsentralen i Glads vei 47 på Grefsen. Turen passer for glade voksne 60+ som liker å gå turer, god mat og oppleve kultur sammen med andre. Husk å sjekke at du har gyldig pass, dette blir moro!

HERREKLUBBEN: Foredrag om SPETSNAZ - de russiske spesialstyrkene v/ Tor Bukkvoll

Velkommen til HERREKLUBBEN onsdag 27. august kl 11.00. Her møter du Tor Bukkvoll, sjefsforsker ved Forsvarets Forskningsinstitutt (FFI) og får høre om hans nyeste bok "Spetsnaz - A history of the Soviet and Russian Special Forces". Med røtter tilbake til KGB er styrkene idag fortsatt levende og er knyttet til flere operasjoner: Sabotasje, etterretning, likvidasjon av nøkkelpersoner og operasjoner bak fiendens linjer.

2025 © Frivilligsentralen Grefsen Kjelsås