-
Herreklubb med kortspill og karbonadesmørbrød! Onsdag 28.mai kl 12
Bli med på hyggelig nabotreff! HERREKLUBBEN Gladgutta treffes onsdag 28. mai kl 12.00 Velkommen til hyggelig herreklubb og lunsjtreff på Frivilligsentralen. Vi spiller kort og spiser karbonadesmørbrød, du er hjertelig velkommen!
Kom innom og besøk vår rikholdige gjenbruksbutikk
Her er smakebiter på hva du kan finne hos oss i Glads vei 47Vi har ryddet i leker og smykker. Stikk innom å ta en titt da vel!
Har du barn eller barnebarn som leker med dukker? "Frivilligheten" har det herligste dukketøy enhver liten jente bare kan drømme om. Dukketøyet er håndlaget, heklet på Øyer ved Lillehammer.
Vinter glimrer med sitt fravær. Ta med deilige, tovede sitteunderlag og dra til skogs. Sitteunderlagene einer seg også i kalde bilseter, på terrasse benken mm. Pjonede votter er heller ikke dumt å ha i sekken.
Del på:
-
KONSERT 26. mai! Velkommen på KorKafe på Svetter'n kl 18
Sangkoret KOR21 er en flott gjeng som byr på gratiskonserte mandag 26. mai kl 18 på Svetter'n. Salg av kaffe og kaker, loddsalg. Adresse: Svetter'n, Grefsen og Disen Velhus, Kjelsåsveien 18 (rett ved Skeidbanen fotballarena).
-
Invitasjon: HIPP HIPP HURRA torsdag 15. mai kl 13
Vi samler nabolaget på kakefest i hagen på TORSDAGSKAFFEN torsdag 15. mai kl 13. Arrangementet er gratis, åpen for alle. Vi byr på kaffe og festkake så langt det rekker!
-
FOREDRAG Herreklubben: Wiggo på hvalfangst. Onsdag 30. april kl 13.00
Wiggo Sømoen var en eventyrlysten tenåring fra Hedmark og tegnet hyre på hvalkokeriet KOSMOS. Men hva gjorde nordmenn å andre siden av kloden? Og hvordan var livet ombord?
-
Glad påske fra alle på Frivilligsentralen!
Alle frivillige ønsker våre gjester en riktig god påske! Vi er stengt i påskeuka 14-21.april. Frivilligsentralen Grefsen Kjelsås åpner igjen tirsdag 22. april kl 11.00 Velkommen innom etter påske!